להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

מאסטרפרייס

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את מאסטרפרייס עם חבריך:
 
החלפת מקלדת למחשב נייד
החלפת מקלדת למחשב נייד נשפך לכם קפה על מקלדת המחשב הנייד? המקלדת פועלת באופן חלקי או שאינה פועלת כלל? לפני שאתם ממהרים לרכוש מחשב חדש, חשוב שתדעו שלנו באיתיאל מעבדת מחשבים יש את היכולת לתקן או להחליף את המקלדת במהירות ויעילות במצבים רבים, ועבור כל סוגי המחשבים הניידים.

נטיית מקלדות להתקלקל

מקלדות מחשבים הן מרכיב הנוטה להתקלקל לעיתים קרובות, עקב היותו חלק חיצוני חשוף שנעשה בו שימוש רב. לדוגמא, הוא יכול להתקלקל מבלאי טבעי, כתוצאה משבר או חבלה שנגרמו עקב נפילה, או בגין שפיכת נוזלים הגורמת לקצר או קורוזיה. במידה ומדובר במחשב ביתי, ובהיות המקלדת גוף נפרד המחובר בכבל למחשב, אין בעיה לרכוש מקלדת חדשה ולהחליף את הישנה. ואולם, במחשבים ניידים המקלדות בנויות בתוך חומרת המוצר ולכן יש צורך בסיוע מקצועי על מנת להחליפן או לתקנן, עם שירותי מעבדה מקצועיים כפי שאיתיאל מעבדת מחשבים מספקת ללקוחותיה.

תיקון והחלפת מקלדות לכל סוגי המחשבים הניידים

לאיתיאל מעבדת מחשבים הוותיקה והמוכרת יש את כל הידע, ניסיון והכלים הנדרשים עבור החלפת מקלדת למחשב נייד או תיקונה, וזאת עבור כל סוגי המחשבים הניידים של כל החברות ומכל הדגמים. אנו אמונים על תיקון והחלפת מקלדות לכל סוגי המחשבים הניידים, החל מהחלפת מקש בודד ועד להחלפה של כל מערך המקלדת. ההחלפה מבוצעת באופן מהיר, יעיל ומוצלח עם חלפים מקוריים שמותאמים לכל סוג ודגם של מחשב. לכן, בין אם מדובר במקלדת של מחשב נייד אסוס, דל, אייסר, אפל, LG, סמסונג, טושיבה, לנובו, HP או כל סוג אחר של מחשב נייד, לנו יש את כל החלפים והציוד הנדרש על מנת לתקנה. בנוסף לכך, אנו אמונים על תיקון והחלפת כל בעיית חומרה במחשבים ניידים לרבות החלפת מסך וכרטיסי מסך, תיקון לוח אם והחלפת מטענים. אנו מעניקים על התיקונים וההחלפות 3 חודשי אחריות מקיפה.

שירותי החלפת מקלדת למחשב נייד

להחלפת מקלדת למחשב נייד עם אבחון ראשוני חינם ואחריות מלאה, ולקבלת מידע נוסף בנושא, התקשרו אל איתיאל מעבדת מחשבים . אנו נשמח לספק את שירותינו המקצועיים במהירות וביעילות במעבדה שלנו או בביתכם.

שתף עם FaceBook
שתף עם Twitter
שתף עם Digg
הוסף למועדפים של Google
שתף עם MySpace

תגובות
עדיין לא פורסמו תגובות
 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום
תשלום במזומן
ניתן לשלם במזומן לאחר ההזמנה

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן